GALERIA VIDEO

skyVac® akcesoria do odkurzania na wysokości do usuwania dużej ilości zalegających pyłów. Zestawy są w pełni kompatybilne z przemysłowymi instalacjami centralnego odkurzania.

skyVac® – przemysłowe odkurzanie na wysokości w strefie zagrożenia wybuchem z wykorzystaniem lekkiego zestawu rur ssawnych wykonanego z włókna węglowego.

skyVac®lekki zestaw do odkurzania, do łatwego i komfortowego czyszczenia wysoko umiejscowionych rurociągów, wentylacji i instalacji ppoż. Dostepny również w wersji ATEX.

skyVac® – Rury ssawne o długości 1,5 m można je łączyć nawet w 12 metrowe odcinki. W ofercie również rura teleskopowa o długości do 7 m umożliwiająca szybką zmianę poziomu odkurzania.

skyVac® ultralekki zestaw skyVac ELITE do czyszczenia rynien do wysokości 12 metrów. Rurki z klamrami szybkozłącznymi  o średnicy 50 mm. Waga jednej rurki 1,5 m to jedynie 280 gramów.

skyVac® – jedyny na rynku ultralekki teleskopowy zestaw przeznaczony do czyszczenia na wysokości. Wykonany jest z włókna węglowego  Prosta i szybka regulacja rury ssawnej między 1,5m – 8,5 m.

skyVac® – teleskopowy zestaw do odkurzania z systemem inspekcyjnym do obserwowania na żywo strefy odkurzania. System dostępny także w wersji umożliwiającej rejestrowanie.

skyVac® – przemysłowe odkurzanie u producenta włóknin.  Usuwanie odpadów zalegających na rurociągach, kanałach wentylacyjnych, obudowach maszyn i konstrukcji hali produkcyjnej.

GALERIA FOTO


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów:

Copyright © 2021 | AMANO

Call Now Button